BENDRA TVARKA IR TAISYKLĖS

 

     

Grupiniai užsiėmimai vyksta nustatytu laiku, priklausomai nuo pasirinktos programos. Čia nėra jokio privalomo stojimo mokesčio ir nereikia pirkti jokių priemonių. Svarbiausia, nepamiršti geros nuotaikos ir nusiteikimo aktyviai dalyvauti užsiėmimuose, geranoriškai ir supratingai laikantis bendros tvarkos taisyklių:


1. Nevėluojame  į užsiėmimuss, o jei taip nutiko -  tyliai prisijungiame prie grupės.
2.  Užsiėmimų metu mobiliuosius telefonus išjungiame.
3.  Nevalgome ir negeriame pamokėlės metu.
4.  Savo  priemonių į užsiėmimą nesinešame.
5.  Dalyvaujame aktyviai  ir  įdėmiai klausomės vadovės.
6.  Pamokėlės metu nekalbame, nekomentuojame ir garsiai nešaukiame.
7.  Grupinės pamokėlės metu esame atsakingi ne tik už savo, bet ir už visų vaikučių ugdymo sėkmę. Todėl būtina tolerancija ir supratimas savo bei kitų atžvilgiu.

8. Užsiėmimo metu fotografuoti ar filmuoti leidžiama tik iš anksto susitarus su vadove.
9.  Laiku susimokame mėnesio mokestį.

10. Sergantiems ar (ir) turintiems užkrečiamų ligų požymių draudžiama lankyti užsiėmimus. Saugokime savo ir kitų sveikatą.

11. Dėl ligos ar esant kitai rimtai priežasčiai, negalint dalyvauti užsiėmime, būtina informuoti vadovę ne vėliau, kaip 2 valandos iki jo, priešingu atveju Jūsų užsiėmimas nebus perkeliamas į kitą kartą.

12. Už neišlankytas pamokėles/ užsiėmimus pinigai negrąžinami. Likę užsiėmimai kitam asmeniui nepervedami.

13.Kad puikiai jaustumėtės užsiėmime, patogiai apsirenkite ir turėkite persiauti. Su lauko avalyne dalyvauti neleidžiama.

14. Į užsiėmimus atvykusių asmenų veidus privalo puošti nuostabios šypsenėlės, o akys degti smalsumu ir  džiuginančiu troškimu pakeliauti po įspūdingų garsų kupiną muzikos šalį!