Programos vaikams

 

Ankstyvasis muzikinis vaikų ugdymas-tai  garsų, spalvų, judesių ir emocijų kupina vaiko aplinka, kuri  padeda dabar ir ateityje padės lengviau priimti ir įsisavinti informaciją, bendrauti, būti kūrybinga ir intelektualia asmenybe. Kaip vaikai girdi kalbą nesuprasdami žodžių, taip ir muzikos pasaulį jie atranda tik nuolat girdėdami pačią įvairiausią muziką, dalyvaudami muzikinėje veikloje. Muzikinis ugdymas padeda vaikams įgyti ne tik meninių, bet ir bendravimo įgūdžių. Todėl šiame procese labai svarbus aktyvus tėvelių dalyvavimas, padedant vaikučiui susipažinti su muzikos pasauliu, tuo pačiu puoselėjant ir artumo ryšį su juo.

Užsiėmimai vyksta  vieną kartą per savaitę, trunka 45 minutes. Pamokėlėse mokomės: lietuvių liaudies ir kitų šalių dainelių, žaidimų, skanduočių, lopšinių, pasidaliname naudinga ir įdomia informacija apie ankstyvąjį vaikų ugdymą, muzikos klausymą, pirštukų ir ritmo žaidimus. Dalyvaudami muzikiniuose užsiėmimuose, pradžiuginsite vaikučius naujais žaidimais, išmoksite gražių dainelių, džiaugsitės akivaizdžiais pasiekimais ir visapusiškai lavinsite  savo mažylį nuo kūdikystės.

 

I grupė-  "Boružiukų" (4-11mėn.).

Mažieji muzikos mylėtojai patiria daug džiaugsmingų akimirkų: tyrinėdami garsų pasaulį. 

Mažiesiems svarbiausia, jog visą tą džiaugsmingą patyrimą jie gali išgyventi kartu su savo artimiausiu  žmogumi, taip stiprindami abipusį artumo ryšį. 

Veikla: žaidinimai, sūpavimai, ritminės mankštelės, muzikavimas, specialiai kūdikiams pritaikytomis priemonėmis, lopšinės, klasikinės muzikos klausymas, dainavimas ir dar daug muzikinių staigmenų laukia Jūsų kiekviename užsiėmime.

 

II grupė - "Smalsuolių Nykštukų" (1-3m.).

Muzikuojant su vaikučiais 1-3 metukų amžiaus daug dėmesio skiriame kalbos lavinimui ir judesiui.

Veikla: pirštukų mankštelės,  ritmavimas, dainelės su judesiais, skanduotės,  artikuliaciniai pratimai (kalbos lavinimui), vaidmenų žaidimai, pažintis su  dinaminiais bei tempo kontrastais (garsiai/tyliai, greitai/lėtai) su aplinkos bei gyvūnų skleidžiamais garsais, muzikali pažintis su skaičiais, spalvomis bei pirmieji bandymai groti pianinu (kiškutį, pelytę, meškutę...) ir dar daug įdomios veiklos, kuri nustebins mažuosius smalsuolius kiekvieno susitikimo metu! Atradimo džiaugsmas - garantuotas! 

 

Pamokėlėse stengiamasi pateikti kuo įvairesnės muzikos bei muzikaliai perteikti kasdienius dalykus, pasitelkiant įvairias metodikas, sužadinant vaikučių smalsumą ir siekiant, kad kuo daugiau, mažieji muzikos mylėtojai, išsineštų iš pamokėlės naudingos patirties bei teigiamų emocijų.

Triolės mokslo metų pabaigoje, visų grupių vaikučiai, nuosekliai lankiusieji užsiėmimus, sudalyvauja sezono užbaigimo šventėje ir yra apdovanojami TRIOLĖS DIPLOMU.  Diplomo įteikimas-  tai labai džiuginantis ir svarbus įvykis kiekvieno vaikučio bei tėvelių gyvenime. 

Mielai kviečiame į muzikinius užsiėmimus mamytes, tėvelius, močiutes, senelius ar auklytes su vaikučiais, aktyviai dalyvauti muzikiniuose užsiėmimuose ir bendromis jėgomis, puoselėti vaikučio kūrybingumą, gabumus, tarpasmeninį dvasinį ryšį, meilę muzikai ir jį supančiai aplinkai.